Zamknij

Zostań łosickim wolontariuszem WOŚP

19.47, 08.12.2022 KU Aktualizacja: 19.57, 08.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Sztab Łosickiego Domu Kultury rozpoczął przygotowania do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już po raz trzydziesty pierwszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpali serca ludzi w szczytnym celu. Tym razem wielkiej zbiórce przyświeca hasło: "Walczymy z sepsą - dla małych i dużych!". Łosicki Dom Kultury zachęca do czynnego udziału w akcji, jako wolontariusz w lokalnym sztabie.

Pierwszym krokiem do tego by zostać wolontariuszem WOŚP jest wejście na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i założenie konta. W przypadku nieukończonych osiemnastu lat, należy poprosić o pomoc rodzica/opiekuna – zakładając konto muszą zostać wpisane dane osoby dorosłej. Na podany podczas rejestracji adres e-mail powinien dotrzeć link aktywacyjny, należy w niego kliknąć i aktywować konto. Po przejściu na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl kliknij na górze strony w przycisk – DLA WOLONTARIUSZA.

W formularzu należy wpisać dane osoby, która chce kwestować podczas finału. Jeśli byłeś już wolontariuszem na twój numer telefonu powinien zostać wysłany kod, który należy uzupełnić pod numerem PESEL. W sekcji wybór Sztabu należy odnaleźć w liście sztab Łosice i wybrać go. Aby sprawdzić status swojego wniosku zaloguj się ponownie na iwolontariusz.pl, zjedź w dół strony, gdzie pojawią się informacje o twoim zgłoszeniu. Jeżeli wolisz zarejestrować się w tradycyjny sposób, skontaktuj się z ŁDK, tel. 577 566 444.

Podczas podjęcia decyzji o przyłączenie się do lokalnego sztabu WOŚP warto pamiętać, że bycie wolontariuszem zobowiązuje. Decydując się na udział w Finale, należy być gotowym na kwestowanie bez względu na pogodę i przynajmniej przez kilka godzin. Ilość miejsc ograniczona, rejestracja trwa do 23 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu miejsc. Warto jednak nie czekać do ostatniej chwili. Dostarczenie zgłoszeń po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariuszy.

Foto i info: ŁDK Łosice

(KU)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%