Zamknij

niedziela, 24.03, godz. 19.00

Siedlce, sala widowiskowa Podlasie, ul. Sienkiewicza 63

Zespoły: Happysad i BAiKA zagrają z okazji X-lecia płyty „Mów mi dobrze”. Krążek ten, czwarty w dyskografii Happysad, a pierwszy, która zyskał status platynowej płyty, w lutym ukazał się nakładem wydawnictwa Mystic Production w postaci winylowej, w nowej, zremasterowanej przez Leszka Kamińskiego wersji.
Happysad wystąpi w składzie: Kuba Kawalec - wokal, gitara, Łukasz Cegliński „Pan Latawiec” - gitara, wokal, Artur Telka - bas, Jarek Dubiński „Dubin” - perkusja, Maciej Ramisz - instrumenty klawiszowe, gitara, wokal i Michał Bąk - saksofon, instrumenty klawiszowe.
Gościnnie wystąpi także zespół BAiKA, czyli Banach i Kafi, grający szeroko rozumiany rock, od reggae i bluesa, przez elektronikę do punk rocka. Oficjalną, debiutancką płytę „Byty zależne" wydali 9 lutego 2018 r.
Obecnie grupę BAiKA tworzą: Piotr Banach - gitara, Katarzyna Sondej „Kafi" - śpiew, instrumenty klawiszowe, oraz Marcin Żabiełowicz - gitara.
Bilety w cenie 59 zł w przedsprzedaży lub 69 zł w dniu koncertu do nabycia na ticketmaster.pl oraz w kasach Miejskiego Ośrodka Kultury.

 

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone