Zamknij

ABC Cotton Krzysztof Kaniok

ul. Szlachecka 92, 32-080 Brzezie, Wielicki
122852424

O nas

Firma ABC Cotton istniejąca od 2017 roku jest internetową hurtownią odzieży promocyjnej i roboczej. W ramach kompleksowej obsługi wykonuje także nadruki na ubraniach.
W asortymencie ABC Cotton znajdziesz m.in. T-shirty i polary pod nadruki, ale także uniformy robocze, odblaskowe kamizelki i eleganckie koszule. Poza rozmiarami dla dorosłych (do 5XL) firma dystrybuuje także odzież dla dzieci.
Nadruki wykonywane są bardzo trwałymi technikami - sitodrukiem, sublimacyjną, haftem komputerowym i drukiem cyfrowym. Szeroka paleta kolorystyczna tkanin gwarantuje doskonałe dopasowanie projektów do barw marki.
Tekstylia w ofercie ABC Cotton opatrzone są certyfikatami Oeko i WRAP, a pochodzą od producentów uznanych na całym świecie - Russel, Uneek, Gildan oraz Fruit of The Loom.
Najwyższa jakość tkanin i szycia w połączeniu z wytrzymałymi technikami nadruku oraz dbałością o detale dają profesjonalne, komfortowe ubiory pracownicze służące przez lata. Firma wychodzi na przeciw potrzebom przedsiębiorstw dużych i małych - istnieje możliwość zamówienia hurtowego albo tylko na pojedyncze egzemplarze.