Zamknij

Spotkanie z Marią Rotkiel w CKiS

21.49, 04.10.2022 SK Aktualizacja: 11.55, 05.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na spotkanie z Marią Rotkiel- psycholożką, terapeutką rodzinną, terapeutką par, trenerką motywacyjną rozwoju zawodowego i osobistego, dydaktykiem, doradcą zawodowym i osobistym, publicystką.

Maria Rotkiel od ponad 20 lat prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską, specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym i motywacyjnym. Prowadzi między innymi terapię uzależnień, terapię zaburzeń nastroju i terapię rodzinną w nurcie poznawczo- behawioralnym, a także warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz profilaktyki wypalenia zawodowego, treningi rozwoju kompetencji zawodowych oraz szkolenia dla biznesu, warsztaty interwencji kryzysowej, terapii poznawczo – behawioralnej, terapii grupowej oraz terapii par i rodzinnej. Jest autorką poradników psychologicznych, ekspertem w mediach oraz kampaniach społecznych.

Spotkanie odbędzie się 11 października o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31. Wstęp wolny.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek Marii Rotkiel.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu MBP w Siedlcach pn. „Bierz książkę. Nic więcej” sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Siedlce z programu Profilaktyki Uzależnień w ramach kampanii społecznej „Pozwól sobie na eMOCje”.

https://zyciesiedleckie.pl/pl/12_biznes/35591_na-co-banki-zwracaja-uwage-przy-rozpatrywaniu-wniosku-o-kredyt-hipoteczny.html

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%