Zamknij

"Schwytać szczęście" - recepta na szczęśliwe życie według Doroty Milli

09:54, 25.11.2021 | Oprac. PM
Skomentuj
REKLAMA

"Schwytać szczęście" Dorota Milii

Opis wydawcy:
Czy można schwytać szczęście i zatrzymać na zawsze? Optymistycznie nastawiona do życia Hana próbuje tego dokonać od wielu lat. Utrata pracy i niedoszłego narzeczonego sprawiają, że na chwilę przestaje wierzyć w szczęście. Jednak na jej drodze natrafia na przyjaznych ludzi i nowe wyzwania. Na horyzoncie pojawi się też mężczyzna, a nawet kilku, choć tylko jeden z nich przyśpieszy jej puls i rozbudzi w niej chęć do zmiany. Pytanie, kim jest, skoro wciąż się ukrywa swoją tożsamość? Czy Hanie uda się zamknąć przeszłość i na nowo ułożyć życie, czy tajemniczy, skory do pomocy mężczyzna, w końcu zdecyduje się ujawnić? Powieść o trudnościach, jakie podsuwa los, a także o dążeniu do szczęścia, zachowania balansu i pojawieniu się szansy na miłość.

OPRAWA MIĘKKA, 464 STRON, FORMAT 135x205, ISBN 978-83-8195-247-7, PREMIERA 7.10.2020 , CENA DETALICZNA 39,90

Opis wydawnictwa FILIA 

Zachęcająca recenzja jednej z czytelniczek:

Bałtyk. Morze, które zachwyca o każdej porze roku. Ma w sobie coś niesamowitego, co nie sposób wyrazić słowami. Nawet pisząc te słowa mam go przed oczami, nie muszę patrzeć na zdjęcie z nim w roli głównej lub drugoplanowej. Choć na pytanie: góry czy morze? Zawsze odpowiadam góry, to przy tym drugim nie pozostaję obojętna. Na drugim końcu Polski nie byłam dawno, ale Dorota Milli swoimi powieściami chce mnie tam zabierać tak często, jak tylko tego potrzebuję. Dzięki jej rozbudowanym opisom tamtejszych krajobrazów czuję się tak, jakbym rzeczywiście tam była. I to nie tylko duchem.

Myślę sobie, że w powieściach ważny jest jeden punkt. Ten, w którym coś w czytelniku przeskoczy na „muszę przeczytać jeszcze jeden rozdział” a potem wiadomo, jak to bywa.

(książanonstop)

 

(Oprac. PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%