Zamknij

Obserwacja natury i jej efekt twórczy w MOK

13:35, 13.10.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Od 12 października w Małej Galerii Sztuki MOK można oglądać wystawę prac uczestników zajęć w Pracowni Rysunku i Malarstwa „Piękna 7".

Obserwacja natury to główne źródło inspiracji uczestników zajęć w Pracowni Rysunku i Malarstwa „Piękna 7” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Zadania rysunkowe i malarskie realizowane są z pasją i zaangażowaniem. Kompozycje młodych autorów charakteryzują się kreatywnością, indywidualnością oraz odważnymi rozwiązaniami formalnymi. Indywidualność poszczególnych autorów rozpoznawalna jest poprzez wybór konkretnego fragmentu natury, ale także dobór środków plastycznego wyrazu w świadomie wybranej technice. To im podporządkowują zarówno kolorystykę prac, jak i oryginalne kompozycje. Prezentowane na wystawie prace wizualizują różnorodne obszary poszukiwań twórczych, od przedstawień wizerunku człowieka po studia architektoniczne czy też klasyczne układy „martwych natur”.

Opiekunem artystycznym Pracowni Rysunku i Malarstwa „Piękna 7” jest Tomasz Nowak. Wystawa czynna do 12 listopada 2021 r. od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz zgodnie z kalendarzem imprez.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%