Zamknij

"Kulturomaniak" w Mrozach!

18:20, 07.03.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Gminne Centrum Kultury w Mrozach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w 15. edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak".

Organizacja konkursu planowana rozłożona jest na 2 etapy - z oceną w I etapie nagrań wideo w kategoriach śpiew, teatr, taniec oraz występach na żywo w Mrozach uczestników, którzy przeszli do II etapu. Zmianą w stosunku do lat poprzednich będzie przeniesienie przesłuchań kategorii taniec do hali sportowej w Mrozach, gdzie tancerze będą dysponowali o wiele większą powierzchnią do tańca i większą liczbą miejsc na widowni. Wśród zmian także wydłużenie czasu trwania przedstawienia w kategorii teatr do 30 minut. Jedną z nagród specjalnych w kategorii śpiew będzie wspólny występ 13 czerwca z gwiazdą Dni Mrozów – zespołem Kwiat Jabłoni, którego przedstawiciel zasiądzie w jury 17 maja.

Tematem pracy plastycznej będzie w tym roku wykonanie planszy do gry nawiązującej do tytułu Stolicy Kultury Mazowsza, który został przyznany w 2021 r. powiatowi mińskiemu. Praca plastyczna powinna nawiązywać do walorów kulturowych i historycznych powiatu mińskiego.

Planowane jest zorganizowanie przeglądu z udziałem publiczności, natomiast w przypadku zmian przepisów związanych z zapobieganiem epidemii koronawirusa regulamin będzie na bieżąco do nich dostosowywany, włącznie z możliwością przeprowadzenia przeglądu wyłącznie w wersji on-line.

Termin przyjmowania zgłoszeń w kategoriach śpiew, teatr, taniec – 9 kwietnia, w kategorii plastyka – 6 maja. Termin przesłuchań – 17-21 maja

Finał przeglądu – 30 maja.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%