Zamknij

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym

10:00, 18.01.2021 | SK
Skomentuj
REKLAMA

W Przedszkolu Samorządowym w Mordach odbyła się uroczystość, która jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.

Dzieci z grup "Żabki" i "Pszczółki" wspólnie z wychowawcami Sylwią Radzikowską i Moniką Lipińską zorganizowały występ z okazji święta Babci i Dziadka.

Jest to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków - pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Przedszkolaki przygotowały piękne wierszyki, piosenki oraz inscenizację wiersza Juliana Tuwima "Rzepka", z podziałem na role, wykorzystaniem kostiumów i rekwizytów. Poprzez to mogły podziękować kochanym babciom i dziadkom za miłość i troskliwe serce.

Ze względu na sytuację epidemiczną oraz obostrzenia panujące w przedszkolu, babcie i dziadkowie nie mogli obejrzeć występu w przedszkolu na żywo, jak to bywało każdego roku. W związku z tym przedstawienie zostało nagrane i w formie płyt przekazane Babciom i Dziadkom w dniu ich święta. Dodatkowo dzieci przygotowały drobne upominki dla swoich bliskich.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KRYNIA KRYNIA

0 0

Dziękuję Antoniu💗😘 14:33, 19.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%