Zamknij

Kolejny koncert dostępny online

14:17, 21.11.2020 | BC
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę 29 listopada odbędzie się kolejny, czternasty już, koncert z cyklu "Tematy muzyczne, których słucha świat!" Koncert dostępny będzie w wersji online.

Przed nami kolejne wydarzenie zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. 29 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się koncert grupy Limbos. Dostępny będzie on na kanale YouTube siedleckiego MOK.

Grupa Muzyczna Limbos koncertuje na terenie całego kraju od 1984 roku. Starannie dobrani artyści, profesjonalni muzycy – instrumentaliści oddani są muzyce z wielką pasją. Autorskie opracowania i ciekawe aranżacje wykonywanych utworów, zaprezentowane przez muzyków, zadowolą każdego słuchacza. Jak zawsze zagrają z wielką pasją, wkładając swoje muzyczne serca w perfekcyjne zagranie wybranych utworów. W programie między innymi wybrane melodie z repertuaru Stanisława Moniuszko w 200. rocznicę urodzin kompozytora: Straszny dwór – Kurant – Mazur, Halka – Aria Jątka – Szumią jodły na gór szczycie, Bajka – fragment z uwertury fantastycznej, Prząśniczka – wersja instrumentalna

Grupa muzyczna Limbos wystąpi w składzie: Wiesław Miadziółko – perkusja, lider, Leszek Kowalik – wokal, Piotr Franczuk – gitara, Grzegorz Matwiejczyk – syntezator.

 

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%