Zamknij

Aktywne lato w Łosicach

06:00, 14.07.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

Łosicki Dom Kultury jest organizatorem wielu imprez i projektów, które będą miały miejsce w te wakacje.

Przez lipiec i sierpień mieszkańcy Łosic i okolic mogą spędzić czas pod okiem instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne przy zachowaniu wszystkich zasad reżimu sanitarnego.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona. Zapisywać można się do wyczerpania limitu miejsc telefonicznie pod numerem telefonu 531 257 246 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00), w dniach od 8 do 14 lipca 2020 r. do godz. 16.00.Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z regulaminami oraz wypełnienie i podpisanie deklaracji udziału w zajęciach oraz projekcjach filmowych. Regulamin i deklaracje do pobrania tutaj: klik.

Wszystkie seanse odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego, koniecznie trzeba pamiętać o zakryciu ust i nosa. Pracownicy ŁDK zostaną wyposażeni w przyłbice i środki dezynfekujące. Sala będzie wietrzona i dezynfekowana. Zgodnie z przepisami obowiązuje ilość miejsc - w kinie będzie mogło przebywać 20 widzów. Kasa kina czynna 30 minut przed każdym seansem. Regulamin i deklarację uczestnika pokazu filmowego można pobrać tutuaj: klik.

Organizatorzy zachęcają: Masz pomysł? To go zrealizuj! Ruszył nabór wniosków w ramach projektu „Kultura dla każdego". Mieszkańcy miasta i gminy Łosice mogą już składać wnioski o pozyskanie pieniędzy na realizację własnych pomysłów. Łosicki Dom Kultury będzie je przyjmował do 31 lipca. Prognozowana wielkość środków przeznaczonych na realizację inicjatyw lokalnych wynosi aż 22.000 zł.

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%