Zamknij

Łukowanie laureatami konkursu recytatorskiego w MOK

23:30, 18.06.2020 | SK
Skomentuj
REKLAMA

15 czerwca 2020 roku w siedleckiej Galerii Fotografii Fokus odbyło się uroczyste - chociaż kameralne - rozstrzygnięcie Optymistycznego Turnieju Sztuki Recytatorskiej oraz wręczenie nagród laureatom.

Tło wydarzenia stanowiła wystawa fotografii Anny Worowskiej z Białegostoku zatytułowana „Rytmy", która wizualnie dopełniała obszary słów. Na podsumowaniu wydarzenia online Łukowski Ośrodek Kultury w sposób realny reprezentował Kacper Siwiak laureat I miejsca w kategorii szkół średnich i instruktor Sławomir Żyłka, który ze wzruszeniem odbierał z rąk dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach Mariusza Woszczyńskiego nagrody i wyróżnienia przyznane pozostałym laureatom: Julii Osiak, Annie Rokickiej, Joannie Lendzion, Julii Semczuk z Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz Natalii Dyjak i Julii Sposób z Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie.

Gospodarze wydarzenia nie kryli zadowolenia z powodzenia turnieju i licznego zainteresowania swoim pomysłem na. Uczestnictwo czterdziestu dziewięciu recytatorów (od dzieci po dorosłych) świadczy rzeczywiście o tym, że słowo jest nieustannie najważniejszym sposobem komunikowania w każdym czasie i w każdej formie.

Galerię w sposób rotacyjny odwiedzali laureaci z poszczególnych grup wiekowych. Liczne uczestnictwo łukowskich recytatorów przekładające się na wyraz artystyczny podkreśliła Halina Tunkiewicz - organizatorka i jedna z jurorek Optymistycznego Turnieju. Przy okazji zaprosiła ona uczestników na inne konkursy recytatorskie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.

Filmy z występami laureatów wszystkich kategorii OptymistycznegoTurnieju Sztuki Recytatorskiej dostępne są na kanale YouTube organizatora - Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

fot. ŁOK, Andrzej Ruciński

(SK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA