Zamknij

Show Szalonych Naukowców

11:32, 29.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 2 czerwca o godz. 16:00 - z okazji Dnia Dziecka - na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawione zostanie "Show Szalonych Naukowców" - barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta.

Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.

Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca!

Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Ania22Ania22

0 0

Seks spotkania w Twoim mieście: czaterka.pl 17:50, 30.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ania22Ania22

0 0

Seks randki w Twojej okolicy: www.czatkobiet.pl 17:50, 30.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone