Zamknij

Zaproszenia na The Room

10:14, 19.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Teatru Tańca Caro zaprasza na spektakl The Room, który odbędzie się 13 kwietnia (sobota) o godzinie 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego.

"The Room" to spektakl, w którym pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny.  Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu. Postacie odkrywają otaczający ich pokój oraz wzajemne relacje poprzez różne techniki tańca współczesnego.

Czym jest dom?

Korytarzem, kuchnią, a może naszym własnym pokojem, z którym się utożsamiamy? Może wcale nie chodzi o ściany, które nas chronią, ale pewną przestrzeń o umownie wytyczonych granicach: dzielnica, miasto, kraj, świat? Czyżby domem była miłość? Ludzie, którzy w nim mieszkają: rodzina, przyjaciele bądź ukochana osoba? ...może nasze własne ciało? Mamy jeden dom, czy możemy mieć wiele jednocześnie? Łatwo jest go zmienić? Ile można ich mieć na przestrzeni lat, które nam ktoś odlicza?

Choreografia: Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz
Obsada: Izabela Orzełowska, Ilona Gumowska, Łukasz Czapski, Eliza Kindziuk,
Sebastian Piotrowicz
Realizacja świateł: Marcin Kostyra
Fotografia: Joanna Gieranin
Plakat:  Marek Błaszczyk
Nagrania promocyjne: Kamil Białobrzewski

Spektakl zrealizowany został ze Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Siedlce, w związku z czym wstęp jest bezpłatny.


 

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone