Zamknij

Trzy kategorie i trzy soprany

10:42, 27.02.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Jakimi cechami powinna wykazywać się zwyciężczyni konkursu „Kobieta Aktywna w Gminie Siedlce”? Powinna być „przedsiębiorcza”, być „społeczniczką”, „kobietą nietuzinkową” czy „niezwykłą”? A może każdą po trochu?

O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę 3 marca podczas gali w świetlicy w Białkach. Właśnie tam zostanie rozstrzygnięta tegoroczna, kolejna już edycja konkursu,  w którym  chodzi o wyróżnienie i  wspieranie aktywności  kobiet  zamieszkujących  stale na terenie gminy Siedlce a także na inspirowanie do działania innych kobiet, ich czynny udział  w życiu  społecznym gminy i integrację.

W tegorocznej edycji konkursu, panie będą nagradzane w trzech kategoriach: „Kobieta Przedsiębiorcza”, „Kobieta Aktywna Społecznie: i „Kobieta Niezwykła”.

W czasie gali wystąpią Bellcanti – trzy sopranistki, które swoim artyzmem dowodzą, że opera jest kobietą - Magdalena Chmielecka, Maria Malinowska oraz Karolina Sołomin. Wszystkie trzy mają na swoim koncie osiągnięcia artystyczne. Towarzyszyć im będzie Kamil Pękala (baryton) przy akompaniamencie Aleksandry Dąbrowskiej. Publiczność wysłucha najbardziej znanych i lubianych utworów  sopranowych, arii operowych, operetkowych i utworów muzyki rozrywkowej. Wstęp wolny! Zapraszamy.

Szczegóły na plakacie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone