Zamknij

Sukces uczennicy z Zespołu Oświatowego w Grochowie

15:08, 06.12.2018 | N.S/A.D
Skomentuj

Uczennica Zespołu Oświatowego w Grochowie Julia Godlewska wzięła udział w XVI Edycji Konkursu Ekologicznego „Bądź świadomy walcz ze smogiem”. Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
Tegoroczna tematyka konkursu nawiązywała do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego oraz jego wpływu na zdrowie. Do konkursu przystąpiło 450 szkół, zgłoszono ponad 1300 prac plastycznych i literackich.
Julia, która jest uczennicą kl. VIII, wzięła udział w III grupie wiekowej i napisała wiersz pt. "Mistrz o smogu”. Wiersz Julii zajął I miejsce na etapie regionalnym w Siedlcach i zakwalifikował się do ścisłego finału konkursu w Warszawie.
Uroczysta Gala Finałowa konkursu i wręczenie nagród odbyła się 4 grudnia w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Julia wraz z rodzicami i opiekunem panią A.Domańską została zaproszona na Galę Finałową, podczas której wyrecytowała swój nagrodzony wiersz.
Wszyscy uczniowie, którzy zajęli I miejsce na etapie regionalnym w swojej kategorii wiekowej otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
 

(N.S/A.D)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone