Mocne otwarcie zimowych przygotowań. Pogoń pokonała ŁKS

21:09, 18.01.2023 KU Aktualizacja: 21:10, 18.01.2023

Pogoń Siedlce w pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną pokonała pierwszoligowy ŁKS Łódź 3:1.

Pogoń Siedlce wybrała się do Piłkarskiego Ośrodka Treningowego na ulicy Minerskiej w Łodzi, by rozegrać tam mecz z tamtejszym ŁKS. Pogoniści szybko stracili bramkę, ale im bliżej końca pierwszej połowy, tym ich gra wyglądała lepiej. Na prowadzenie udało się wyjść dzięki bramce z rzutu karnego Damiana Nowaka. W drugiej połowie siedlczanie dołożyli trzecią bramkę i ostatecznie pokonali aktualnego lidera I ligi.

W kolejnym sparingu Pogoń Siedlce zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. To spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 21 stycznia o godzinie 12 w Siedlcach.

18.01.2023, 13:00 - Łódź, ŁKS Łódź - Pogoń Siedlce 1:3
Bramki: Jan Łabędzki 4 - Cezary Bujalski 36, Damian Nowak 44 (k), zawodnik testowany 65