Zamknij

Trzy transfery Pogoni w pierwszym tygodniu przygotowań

13:45, 13.01.2022 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Pogoń Siedlce dokonała trzech transferów w pierwszym tygodniu przygotowań do rundy wiosennej.

Pierwszym zimowym transferem Pogoni okazał się Jakub Sinior. 21-latek zaczynał karierę w Piasecznie. W 2013 roku z łatką dużego talentu przeniósł się do Legii Warszawa. W stołecznym klubie pokonywał kolejne szczeble piłkarskiego wtajemniczenia, ale w pierwszej drużynie nie dane mu było zadebiutować. Sezon 2017-18 spędził w rezerwach Middlesbrough, zaś kolejny sezon w grającej w Primaverze drużynie Hellasu Werona. Po powrocie do Polski częściej nie grał niż grał. Z Pogonią związał się 2,5-letnim kontraktem.

Drugim piłkarzem, który parafował kontrakt z Pogonią okazał się Kamil Rokosz. 19-letni wychowanek Wisły Kraków był testowany w siedleckim II-ligowcu już latem, jednak wówczas nie zdecydowano się na jego angaż. Środkowy obrońca grał ostatnio w KS Kutno. Pogoń szybko doszła do porozumienia z piłkarzem, a nieco dłużej potrwało ustalanie szczegółów z III-ligowcem z województwa łódzkiego. Rokosz złożył podpis na 2,5-letniej umowie.

Trzecią nową twarzą w kadrze Pogoni jest Kamil Włodyka. 27-latek urodził się w Jaworznie, ale najlepszy czas przeżył w czasie gry w Ruchu Chorzów. W barwach Niebieskich rozegrał 37 spotkań w Ekstraklasie. Później grał w II- i III-ligowcach z różnych rejonów Polski. Ostatnio reprezentował Elanę Toruń, która z powodu problemów finansowych ogłosiła upadłość. Włodyka, grający na pozycji środkowego lub ofensywnego pomocnika, był czołowym piłkarzem klubu z Grodu Kopernika - w 18 meczach zdobył pięć bramek.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
0%