Zamknij

III Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką tuż, tuż

16:28, 16.12.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

19 grudnia każdy może zostać Mikołajem i wesprzeć Fundację Siedleckie Domowe Hospicjum dla Dzieci poprzez udział w zawodach. Przypominamy, że 100% z wpisowego zostanie przekazane fundacji.

Organizatorzy przewidzieli aż 11 kategorii wiekowych w biegach dla dzieci. Bieg główny oraz nordic walking odbędzie się na dystansie 5 km (2 pętle po 2,5 km).

Wszystko zostanie rozegrane niemalże w centrum Siedlec. Start z ulicy Szkolnej, następnie skręt w Reymonta, Cmentarną, Piaskową, Spokojną, Przerwy-Tetmajera i powrót na ulicę Szkolną.

Przypominamy, że z powodu organizacji biegu, wystąpią utrudnienia w ruchu od godziny 10 do 13 na ulicy Szkolnej na odcinku od Reymonta do Piłsudskiego. Na pozostałych ulicach trasy biegu utrudnienia będą trwały od 11:55 do 13:00.

Nagrody? Oczywiście! Puchary, nagrody rzeczowe, a nawet gotówka w biegu głównym na 5 kilometrów. Odbędzie się również konkurs na najciekawszy strój Mikołaja i Śnieżynki.

Honorowy patronat nad zawodami objął prezydent Andrzej Sitnik.

Cały czas można zapisać się elektronicznie poprzez https://elektronicznezapisy.pl/event/6554/strona.html. Zapisy stacjonarne będą dostępne w biurze Zawodów zlokalizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 w Siedlcach w godzinach: 10:00-13:00 w sobotę i 8:00-11:30 w niedzielę.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
0%