Porażka w ostatnim sparingu

15:49, 25.07.2021 BC Aktualizacja: 13:33, 27.07.2021

W ostatnim sparingu przed ligowym startem Pogoń Siedlce przegrała z Wigrami Suwałki.

Sobotni sparing odbył się w Suwałkach i zgodnie z ustaleniami sztabów szkoleniowych rozegrano go w system trzy raz po 45 minut.

Po pierwszej tercji było 1:1. Pierwszego gola dla siedlczan w letnim okresie przygotowawczym zdobył Miłosz Przybecki, który trafił po przytomnym odegraniu Cezarego Demianiuka. W drugiej tercji Wigry wyszły na prowadzenie 2:1 dzięki bramce Elso Brito. W trzeciej tercji obyło się bez trafień.

Teraz przed siedlczanami ligowa inauguracja. W niej Pogoń w piątek 30 lipca zagrają na wyjeździe z Ruchem Chorzów.

Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce 2:1 (1:1, 2:1)

Bramki: Mateusz Sowiński 41, Elso Brito 75 – Miłosz Przybecki 40

Pogoń: 12. Rafał Misztal – 98. Maciej Kołoczek, 19. Maciej Wichtowski, 3. Robert Majewski, 2. Krystian Miś – 7. Miłosz Przybecki, 6. Mateusz Piotrowski, 14. Michał Kobiałka, 10. Marcin Kozłowski, 23. Franciszek Wróblewski – 25. Cezary Demianiuk. Grali także: 97. Bartosz Klebaniuk – 4. Marcel Vasiľ, 5. Michał Kwiecień, 8. Mohamed Amzil El Azouan, 9. Wojciech Trochim, 11. Wiktor Preuss, 15. Eduards Viš?akovs, 17. Bartosz Rymek, 18. Miguel López, 20. Cezary Bujalski, 21. Dominik Leszczuk, 91. Michał Litwa