Zamknij
REKLAMA

Sponsorzy odchodzą, sponsorzy zostają

14:10, 31.10.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

MKP Pogoń Siedlce poinformowała w oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej, że zamieszanie dopingowe w pierwszej drużynie nie odbije się na funkcjonowaniu akademii.

Oświadczenie Pogoni:

Zarząd MKP Pogoń Siedlce informuje, że zamieszanie z ostatnich dni w żaden sposób nie wpłynęło na funkcjonowanie Akademii.

Akademia jest chlubą Miejskiego Klubu Piłkarskiego. Jednym z podstawowych celów klubu jest wychowywanie i uczenie futbolu młodzieży. Zapewniamy, że rodzice młodych piłkarzy mogą być spokojni, oddając swoje dzieci pod pieczę klubu.

Do sprawy odnieśli się sponsorzy akademii, m.in. prokurent Życia Siedleckiego, Mariusz Saraczewski: "Życie Siedleckie jako tytularnym sponsor akademii pomimo wielu spekulacji jednoznacznie deklaruje dalsze wsparcie/sponsoring dla zawodników Akademii MKP Pogoń Siedlce."

Nie wszyscy podeszli do sprawy w ten sposób. Już wiadomo, że z finansowania Pogoni chce zrezygnować główny sponsor od wielu lat - Konstanty Strus. Deklaruje on jednak powrót do wspierania klubu w momencie, gdy sytuacja w klubie zostanie wyjaśniona.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

KibicKibic

1 0

Bardzo dobra decyzja, dzieci nie są niczemu winne w tej całej aferze i nie mogą ponosić kary za to co się wydarzyło w I składzie MKP Pogoń Siedlce 18:13, 31.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CR7CR7

1 0

No jeśli chodzi o sponsora akademii to potwierdzam, że to bardzo dobra decyzja ⚽?⚽, ale i decyzja sponsora 1 drużyny Pogoni również jest bardzo dobra, bo jak można było wyciąć taki numer chlebodawcy. Na pewno nie o taką promocje firmy mu chodziło..... ⚽?⚽, a teraz wizerunkowo może być kojarzony z tą aferą. 18:19, 31.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz