Zamknij

Lipcowy weekend z ŻTC BIKE RACE

12:50, 24.07.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Już 27 lipca odbędzie się szósty etap z cyklu ŻTC BIKE RACE. Po raz drugi impreza odbędzie się w Jakubowie, dzień później rywalizacja przeniesie się do Białej Rawskiej.

Jakubów położony jest na wschód od Warszawy, zaledwie 20-30 minut od jej granic. Terytorialnie gmina leży na terenie powiatu mińskiego. Zawody podobnie jak przed rokiem rozegrane zostaną na rundzie o długości 19,3 km. Zawodnicy wyruszą z centrum Jakubowa przez Antoninę, dalej drogami technicznymi wzdłuż autostrady A2 aż dojadą w okolice węzła autostradowego Kałuszyn, następnie drogą nr 92 w kierunku Mińska Mazowieckiego, skręt w prawo na Jędrzejów Stary i znowu drogami technicznymi wzdłuż A2 do Przedewsi, skąd dojazd do Jakubowa. Tradycyjnie start zawodów zaplanowano na godzinę 12:00.

Dzień później kolarze zawitają do dobrze już znanej z kalendarza cyklu ŻTC BIKE RACE – Białej Rawskiej. Zawody rozegrane zostaną na rundzie o długości 24,8 km. Przebieg trasy wyścigu przedstawia się następująco – START i META ul. Polna na wysokości boiska piłkarskiego, następnie skręt w prawo i kolejno Marianów, Chrząszczewek, Frampol, Babsk, Gołyń, Chrząszczew, Narty, Zakrzew i Biała Rawska, gdzie następnie ulicami Topolową, Narutowicza i Polną, na której zlokalizowana została meta. Wyścig rozegrany zostanie tuż obok malowniczo położonego kąpieliska miejskiego. Oprócz samej rywalizacji kolarskiej, władze miasta zadbały o szereg atrakcji towarzyszących dla kibiców i zawodników w każdym wieku.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE ruszył w kwietniu i potrwa do września, składać się będzie z 14 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Rywalizacja ruszyła 14 kwietnia w Grójcu. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl. 

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAhttp://zyciesiedleckie.pl/dd_cms/ew_admin.php?modul=banery&action=edit
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone