WLKS zdominował mistrzostwa LZS

21:32, 20.05.2019 KS Aktualizacja: 17:20, 21.05.2019

WLKS Siedlce-Nowe Iganie był gospodarzem Otwartych Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Mazowieckiego U-17.

W klasyfikacji zespołowej WLKS zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 126 punktów. Na sukces klubu złożyły się wysiłki juniorek i juniorów.

Wśród dziewczyn złote medale zdobyły Klaudia Celińska-Mysław (kat. 55 kg), Oliwia Dang (59), Martyna Dołęga (64) oraz Weronika Krzewniak (76). Aleksandra Sopyła była trzecia w kat. 55 kg, zaś Olga Komorowska zajęła najniższy stopień podium w kat. 71 kg.

W rywalizacji juniorów złote krążki zgarnęli: Jacek Szulski (kat. 55 kg), Kamil Tomczak (61), Adrian Kędziora (73) oraz Konrad Romańczuk (89). Tomasz Nowosielski (73), Damian Dmowski (81) i Rafał Kamiński (89) musieli zadowolić się srebrnymi medalami.