Zamknij

Brąz to dopiero początek

16:06, 09.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

WLKS Siedlce-Nowe Iganie zorganizował konferencję prasową z udziałem medalistek niedawnych zapaśniczych mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

Najwięcej uwagi skupiły na sobie brązowe medalistki seniorskich mistrzostw Polski, czyli Patrycja Gil, Magdalena Kisielińska oraz Dominika Szynkowska. Żadna z nich nie zdołała awansować do finału, ale należy pamiętać, że w półfinałach reprezentantki WLKS zmagały się z późniejszymi mistrzyniami Polski. I to nie rówieśniczkami, a zawodniczkami starszymi o kilka, a nawet kilkanaście lat.

Szynkowska zalicza się do kategorii młodzieżowej, zaś Gil i Kisielińska to juniorki. Sukcesy w tak młodym wieku na mistrzostwach Polski to znakomity prognostyk na przyszłość. – Łatwiej o sukcesy, kiedy klub zapewnia tak znakomite warunki do treningów jak WLKS – zgodnie przyznawali trenerzy sekcji zapaśniczej Sebastian Pawlak i Krystian Misztal.

Gościem specjalnym konferencji był starosta siedlecki Karol Tchórzewski, który pogratulował młodym zapaśniczkom i je nagrodził. WLKS równie nie pozostał dłużny, a w rolę przedstawicieli klubu wcielili się prezes Zygmunt Wielogórski oraz członek zarządu Janusz Krysiak.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone