Zamknij

Brąz to dopiero początek

16:06, 09.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

WLKS Siedlce-Nowe Iganie zorganizował konferencję prasową z udziałem medalistek niedawnych zapaśniczych mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

Najwięcej uwagi skupiły na sobie brązowe medalistki seniorskich mistrzostw Polski, czyli Patrycja Gil, Magdalena Kisielińska oraz Dominika Szynkowska. Żadna z nich nie zdołała awansować do finału, ale należy pamiętać, że w półfinałach reprezentantki WLKS zmagały się z późniejszymi mistrzyniami Polski. I to nie rówieśniczkami, a zawodniczkami starszymi o kilka, a nawet kilkanaście lat.

Szynkowska zalicza się do kategorii młodzieżowej, zaś Gil i Kisielińska to juniorki. Sukcesy w tak młodym wieku na mistrzostwach Polski to znakomity prognostyk na przyszłość. – Łatwiej o sukcesy, kiedy klub zapewnia tak znakomite warunki do treningów jak WLKS – zgodnie przyznawali trenerzy sekcji zapaśniczej Sebastian Pawlak i Krystian Misztal.

Gościem specjalnym konferencji był starosta siedlecki Karol Tchórzewski, który pogratulował młodym zapaśniczkom i je nagrodził. WLKS równie nie pozostał dłużny, a w rolę przedstawicieli klubu wcielili się prezes Zygmunt Wielogórski oraz członek zarządu Janusz Krysiak.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone