Zamknij

Siedleccy zawodowcy ponownie sprawdzą się z Artystami

10:08, 07.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

8 czerwca, już po raz trzeci, ARMS zorganizuje mecz charytatywny, w którym Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z Zawodową Reprezentację Siedlec. Imprezie będzie przyświecać hasło „Rodzinne święto futbolu”. 

W drużynie Zawodowców zobaczymy przedstawicieli największych firm z całego regionu, a w składzie Artystów tradycyjnie już pojawią się gwiazdy ze świata sportu i show-biznesu. 

W tym roku mecz wspomoże wesprzeć chore dzieci z Siedlec, podopiecznych największych polskich fundacji. W trakcie meczu wolontariusze będą prowadzili zbiórkę dla dzieci objętych pomocą fundacji, a po sportowej rywalizacji, w czasie uroczystego bankietu odbędzie się licytacja charytatywna, z której całkowity dochód zostanie przekazany na wsparcie dla potrzebujących maluchów.

Organizatorzy zachęcają do przybycia całymi rodzinami. Gwarantując przy okazji wielkie sportowe emocje i moc atrakcji!

WYDARZENIE NA FB

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone