Grad goli w Skórcu. Porażka 4:5 ze Spartą

11:30, 27.05.2018 KS Aktualizacja: 11:19, 28.05.2018

Niesamowity przebieg miał mecz w Skórcu. Po kwadransie Naprzód przegrywał 0:3, ale zdołał doprowadzić do remisu 4:4. Niestety, ostatecznie punkty i tak nie zostały w Skórcu.

W pierwszej połowie sędzia podyktował cztery rzuty karne. Sprawiedliwie - po dwa dla obu drużyn. Egzekutorem w Sparcie był Konrad Rudnicki, natomiast w Naprzodzie Michał Kruszewski. Po kwadransie gry było 3:0 dla piłkarzy z Jazgarzewa, jednak Naprzód nie poddał się. Po raz drugi z rzędu odrobił tak poważne straty i jeszcze przed przerwą za sprawą braci Kruszewskich i Patryka Sierociuka doprowadził do remisu 4:4.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. I to dla Sparty. Na domiar złego czerwoną kartkę obejrzał Damian Chłopek i osłabił swój zespół. Naprzód pomimo gry w osłabieniu wierzył do końca w zdobycie punktu, ale jazgarzewianie byli skuteczni w defensywie.

W sobotę 2 czerwca o 17:00 Naprzód zagra na wyjeździe z LKS Promna.

Naprzód Skórzec - Sparta Jazgarzew 4:5 (4:4)

Bramki: Karol Kruszewski 17, Michał Kruszewski 24 k, 38 k, Patryk Sierociuk 44 – Konrad Rudnicki 3 k, 8, 14 k, Maksymilian Vogtman 22, Olaf Kubat 53

Naprzód: 25. Paweł Krawczyk – 5. Damian Świątek, 2. Radosław Całka, 24. Patryk Szachnowski, 22. Maciej Chmielewski (32, 19. Damian Chłopek) – 15. Michał Kruszewski (68, 9. Kamil Gołoś), 6. Patryk Sierociuk (46, 10. Mateusz Kafara), 8. Jarosław Kisiel, 21. Marcin Utnicki, 16. Dawid Kobyliński (60, 7. Jakub Ejsymont) – 11. Karol Kruszewski (87, 17. Mateusz Kacprzak)