Zamknij

Dołęga nie jest już trenerem reprezentacji Polski

14:49, 05.01.2018 | SC/FOT. YOUTUBE - MAGNES TV
REKLAMA
Skomentuj

Z funkcją pierwszego opiekuna kadry sztangistów pożegnał się Robert Dołęga. Łukowianin pełnił funkcje trenera kadry narodowej przez rok.

Robert Dołęga  z dniem 1 stycznia przestał pełnić funkcję pierwszego trenera kadry. Łukowianin już 13 grudnia złożył do Polskiego Związku podnoszenia Ciężarów pismo, w którym informował o rezygnacji z prowadzenia reprezentacji Polski.  Dołęga pełnił swoją funkcję przez rok, a w tym czasie kadrowicze zdobyli srebrny medal Mistrzostw Świata w Anaheim -  USA (Krzysztof Zwarycz) oraz trzy krążki Mistrzostw Europy w chorwackim Splicie (Joanna Łochowska – złoto, Krzystzof Zwarycz i Arkadiusz Michalski - brąz).

Przyczyną zmian w sztabie szkoleniowym jest zła atmosfera i  konflikty na linii trener, działacze, zawodnicy. 40-latek jest obecnie trenerem Orląt Łuków, a w latach 1996-2004 był zawodnikiem WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Nowym opiekunem kadry został Mirosław Choroś.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

robirobi

0 1

było wiele wrzawy jak go powoływano, ciekawe jak będzie teraz jak go odwołali? 15:15, 05.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TEDITEDI

3 0

Jestem przekonany ,że skutki będą opłakane . Robert zna tajniki tego sportu od podszewki. Jest Człowiekiem inteligentnym i umie przekazać soją bezcenną wiedzę . Szkoda,że PZPC nie walczy o takich Ludzi ><<< 07:39, 06.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone