Zamknij

Jesteś właścicielem warsztatu? Wybierz polisę idealną dla Ciebie.

11:01, 05.10.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Najlepsza polisa

To oczywiście taka, która odpowiada na potrzeby ubezpieczonego zarówno pod względem wysokości składki, jakości ochrony, jak i wypłaty odszkodowania w przypadku zaistnienia szkody. Te wszystkie elementy sprawiają, że czujemy się zabezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków, a to istotne, ponieważ w życiu zdarzają się różne rzeczy i nie zawsze uda nam się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Poza życiem, mieszkaniem czy samochodem warto pomyśleć czasem o specjalistycznych ubezpieczeniach. Jeśli jesteśmy właścicielami warsztatu samochodowego, powinniśmy koniecznie pomyśleć o dedykowanej polisie https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance/, ponieważ w przypadku różnych zdarzeń jest ona w stanie pomóc stanąć na nogi, odkupić sprzęt, pokryć roszczenia klientów czy pracowników.

Warsztat pod ochroną

Ze wszystkich dostępnych możliwości ubezpieczeń warto wybrać te, które idealnie odpowiadają na nasze potrzeby. Z nich można stworzyć ciekawe pakiety które ewentualnie warto rozbudować o opcje dodatkowe. Najczęściej, ubezpieczając warsztat, sięgamy po polisę chroniącą mienie – czyli budynek i znajdujący się w nim profesjonalny sprzęt. Poza tym warto koniecznie pomyśleć o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone na mieniu klientów. Pomaga ono w przypadku uszkodzenia samochodu podczas naprawy lub też jazdy próbnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie z polisy warsztatu pokryć koszty przywrócenia pojazdu do stanu pierwotnego. A to gwarantuje nam rzetelność i utrzymanie renomy zakładu. Ubezpieczenie OC jest przypisane konkretnym pracownikom, którzy wyrządzili szkodę, a wysokość składki uzależniona jest od dochodu firmy.

Co jeszcze warto ubezpieczyć?

Właściciel warsztatu powinien pomyśleć o ubezpieczeniu również od roszczeń pracowniczych. Specyfika pracy w dużym stopniu naraża ich na możliwość uszczerbku na zdrowiu na skutek nieszczęśliwych wypadków. Poza tym polisa all risks pomoże nam w sytuacji, gdy mamy problemy finansowe. Zabezpieczy ona środki na wypłaty pracownicze oraz na przykład spłatę kredytu. To oczywiście opcja dodatkowa, ale warto się na nią zdecydować, ponieważ przy wykupie całego pakietu ubezpieczeń nie podnosi ona znacząco wysokości składki, a doskonale chroni interes właściciela. Na podobnej zasadzie działa pakiet assistance, dzięki któremu możemy liczyć na pomoc fachowców w przypadku na przykład awarii.

Koszty ubezpieczenia są niewielkie, jeśli wziąć pod uwagę komfort i bezpieczeństwo, jaki polisa nam zapewnia. Dzięki odpowiednio skrojonym na nasze potrzeby pakietom, możemy liczyć na pomoc fachowców oraz utrzymanie renomy firmy. 

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone