Zamknij
REKLAMA

Dojechali do Berlina i pomogli

09:20, 16.06.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

W tydzień z Kotunia do Berlina na dwóch kółkach? Wójt Grzegorz Góral i jego kompani udowodnili, że to możliwe.

- Jazda rowerem daje mi dużo przyjemności. Podczas zeszłorocznej wycieczki na Hel ustaliliśmy że w 2021 roku pojedziemy do Berlina. Do samego końca nie było wiadomo czy nam się to uda ze względu na panującą sytuację epidemiczną. Planując wyprawę wpadliśmy wraz z moimi kolegami Krzysztofem Kokoszką i Krystianem Kruszewskim na pomysł, aby wspomóc i rozpropagować Fundację Siedleckie Hospicjum Domowe - mówi Góral.

Uczestnicy wyprawy naznaczonej szczytnym celem przejechali 950 kilometrów. Każdy z tercetu reprezentującego Kotuńską grupę rowerową spalił ponad 28000 kalorii.

- Jechaliśmy przez Sierpc, Nowe, gdzie odbyliśmy spotkanie z burmistrzem Czesławem Wolińskim, Borne Sulinowo, Łobez, w którym również spotkaliśmy się z burmistrzem Piotrem Śliwą, następnie dotarliśmy do Szczecina i w sobotę ruszyliśmy w kierunku Berlina. Niedzielę spożytkowaliśmy na odpoczynek i zwiedzanie. W poniedziałek wróciliśmy pociągiem ze stolicy Niemiec do Polski. Dzięki wielu wspaniałym ludziom poznanym na szlaku zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych miejsc i poznaliśmy ich historię - zrelacjonował wójt gminy Kotuń.

Pomimo trudów podróży, która odbywała się przy upalnej pogodzie wójt Góral przyznał, że już brakuje mu jazdy rowerem... 

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Monika.Monika.

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26 13:17, 16.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahahaHahaha

1 0

Jeden z nich to już był kiedyś na takiej wyprawie. Niech Wójt lepiej dobiera kompanów bo lipa. 17:41, 16.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do hahahaDo hahaha

0 0

To nie zima , to nie narty. 08:07, 18.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%