Zamknij
REKLAMA

Końcówka programu "Mój Prąd"

15:29, 04.12.2020 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Dobiega końca możliwość składania wniosków o dofinansowanie w programie "Mój Prąd". Ostateczny termin upływa 18 grudnia.

Powoli zbliża się do końca II nabór w programie "Mój Prąd". Budżet programu Mój Prąd ustalony na poziomie miliarda złotych, przyczynił się do powstania około dwustu tysięcy instalacji fotowoltaicznych. II nabór został zaplanowany do 18 grudnia bieżącego roku, pula środków wyczerpała się już 6 listopada. W związku z tym udostępnione były kolejne środki w postaci stu milionów złotych.

Nabór wniosków trwa do 18 grudnia bądź do wyczerpania dodatkowej puli. Wszystkie osoby, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami do 18 grudnia otrzymają dofinansowanie. Może jednak wystąpić sytuacja, że środki wcześniej się wyczerpią, wówczas niekoniecznie wszyscy otrzymają pieniądze. Co więcej, wnioski, które nie uzyskają dofinansowania nie zostaną automatycznie przekazane do kolejnego naboru.

Ogłoszenie nowego, III naboru jest planowane w pierwszym półroczu 2021 roku. Warto dodać, że osoby, które wykonają instalacje pomiędzy naborami, będą spełniały wymagania określone w regulaminie.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA