Zamknij
REKLAMA

Znieważył policjantów, maseczki nie miał

13:51, 15.10.2020 | L.K
Skomentuj
REKLAMA

Siedleccy dzielnicowi zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który znieważył policjantów oraz nie przestrzegał obowiązku zasłaniania nosa i ust. Mężczyzna nie chciał podać swoich danych osobowych i wyzywał mundurowych. Był pijany.

Siedleccy dzielnicowi podczas patrolu zauważyli dwóch mężczyzn idących pieszo na terenie osiedla, którzy nie przestrzegali obowiązku zakrywania nosa oraz ust zgodnie z obowiązującymi przepisami. Mundurowi podjęli wobec nich interwencję. Jeden z tych mężczyzn, 39-letni mieszkaniec Siedlec od początku czynności nie chciał policjantom podać swoich danych osobowych oraz okazać dokumentu tożsamości, zachowywał się agresywnie i wyzywał funkcjonariuszy. Wielokrotne wezwania do zachowania zgodnego z prawem nie przynosiły rezultatu. Ponieważ znieważenie policjanta na służbie jest przestępstwem, mężczyzna został zatrzymany. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.
Mężczyzna usłyszał już zarzut znieważenia funkcjonariuszy. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Odpowie również za naruszenie przepisów w związku z niezasłonieniem ust i nosa. Wobec drugiego mężczyzny, który także nie przestrzegał obowiązku zakrywania nosa i ust policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu.
Apelujemy o stosowanie się do obecnie obowiązujących obostrzeń. Nie ma tolerancji dla osób świadomie łamiących przepisy wprowadzone w trosce o zdrowie i życie nas wszystkich.


sierż. szt. Małgorzata Mazurek
 

(L.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MasonMason

2 0

Ludzie inteligentni doskonale wiedzą że przymus noszenia masek ma cel zupelnie inny a falszywa troska o zdrowie to jedynie przykrywka. Troską byłoby udzielanie pomocy chorym przez zyczliwych lekarzy i pielegniarki i otwarye przychodnie. Jak widać za pieniądze to niemal każdy dołączy się do nazi propagandy. 07:23, 16.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz