Zamknij
REKLAMA

Po służbie ratował przed pożarem

15:57, 29.06.2020 | L.K
Skomentuj
REKLAMA

28 czerwca policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Siedlcach, wracając do domu po służbie, zobaczył kłęby dymu wydobywające się z garażu na jednej z posesji.

Funkcjonariusz obudził śpiących domowników, pomógł ugasić palący się ciągnik oraz wyprowadzić z pożaru inny sprzęt gospodarski. Po zakończeniu służby jeden z siedleckich kryminalnych wracając autem do domu w Krześlinku (gm.Suchożebry) zauważył dym wydobywający się z garażu na posesji. Natychmiast zatrzymał auto i zaczął trąbić. Zadzwonił także na nr 112 z informacją o zdarzeniu. Z domu na posesji wybiegł zaspany mężczyzna, który dopiero po chwili zorientował się, że pali się garaż. Gospodarz z pomocą policjanta wyprowadził z płonącego budynku ciągnik rolniczy i inne urządzenia oraz ugasił płonący drugi ciągnik.

Gdy na miejsce przyjechała straż pożarna, sytuacja była już prawie opanowana. Strażacy dogasili płonąca maszynę. Dzięki błyskawicznemu i zdecydowanemu działaniu funkcjonariusza rolnik nie poniósł strat materialnych ale też uniknął spalenia budynków gospodarskich oraz domu.

 

KMP Siedlce

(L.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PrzemoPrzemo

4 0

Bardzo dobra robota... Gratulacje 12:33, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA