Zamknij
REKLAMA

Ukrył amfetaminę w spodniach

14:31, 15.10.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zespołu wywiadowczego mińskiej komendy, znaleźli w kieszeni spodni 18-letniego mieszkańca powiatu otwockiego biały proszek, który po wykonanych narkotestach okazał się amfetaminą. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Przyznał się do tego czynu i poddał dobrowolnie karze grzywny.

Policyjni wywiadowcy nie ustają w ujawnianiu przestępstw narkotykowych. Tym razem postanowili skontrolować parking przy trasie tranzytowej nr 50 w miejscowości Grębiszew. Podczas obserwacji ich uwagę zwrócił ciemny seat z grupą mężczyzn w środku.

Podjęli więc kontrolę tych osób. U siedzącego za kierownicą auta mężczyzny, w kieszeni spodni znaleźli torebkę z białym proszkiem. Substancja ta została zabezpieczona. Dalsze badania wykonane narkotestem wykazały, że mamy do czynienia z amfetaminą. 18-latek z powiatu otwockiego został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

Następnego dnia śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany przyznał się do tego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny.

Policjanci apelują do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami czy z dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas na zażycie narkotyku. Nigdy nie wiemy, jak organizm ludzki zachowa się po zażyciu nawet najmniejszej dawki takiej substancji chemicznej.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz