Zamknij
REKLAMA

Prace społeczne za przywłaszczenie portfela

07:49, 01.10.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci komisariatu w Halinowie w wyniku własnych ustaleń namierzyli 30-letniego mieszkańca gminy Dębe Wielkie, który przywłaszczył sobie portfel z dokumentami i pieniędzmi znaleziony przed jednym z marketów handlowych w gminie Dębe Wielkie. Mężczyzna przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze w postaci odbycia prac na cele społeczne.

Policjanci halinowskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu przez nieznanego mężczyznę portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. Portfel został zgubiony przez właściciela przed jednym ze sklepów w gminie Dębe Wielkie.

Kryminalni rozpoczęli typowanie potencjalnych osób mogących mieć związek ze sprawą. Dzięki własnym ustaleniom trop poprowadził ich do jednego z mieszkańców gminy Dębe Wielkie. 30-latek był zupełnie zaskoczony wizytą policjantów. Już na początku rozmowy przyznał się, że to on wziął sobie zgubiony portfel, zabrał pieniądze natomiast portfel i dokument w postaci dowodu osobistego wyrzucił.

Mężczyzna trafił na komisariat gdzie usłyszał zarzut przywłaszczenia portfela. Przyznał się do tego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze w postaci prac społecznych.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone