Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy ustalił podejrzanego o kradzież wodomierzy

11:10, 29.08.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki zaangażowaniu i informacjom zdobytym przez dzielnicowego z gminy Siennica, możliwe było ustalenie podejrzanego o kradzież kilkudziesięciu sztuk wodomierzy z garażu urzędu gminy. Policjanci mińskiej komendy odzyskali na jednym ze skupów złomu skradzione urządzenia. W tej sprawie 59-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Za swój czyn odpowie przez sądem.

Kilka tygodni temu z garażu urzędu gminy w Siennicy nieznana osoba ukradła kilkadziesiąt sztuk wodomierzy. W sprawę zaangażował się dzielnicowy tej gminy. Dzięki jego ustaleniom i zdobytym informacjom, wytypowano mieszkańca gminy Siennica, który mógł mieć związek z kradzieżą. Dzielnicowy ustalił również jeden ze skupów złomu gdzie zostały sprzedane urządzenia.

Policjanci zespołu wykroczeń potwierdzili, ustalenia dzielnicowego, że to 59-latek dokonał tej kradzieży. Pojechali również do wskazanego punktu skupu złomu i zabezpieczyli skradzione urządzenia. Zostały już one odebrane przez pracowników urzędu gminy.

59-latek usłyszał w tej sprawie zarzut kradzieży wodomierzy na łączną sumę strat 400 zł. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Może mu grozić areszt, ograniczenie wolności lub kara grzywny.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
TEST