Zamknij
REKLAMA

Powspominać stare, dobre czasy

07:55, 10.09.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Już niebawem, bo 14 września 2019 r. w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach odbędą się jubileuszowe uroczystości związane ze stuleciem upaństwowienia szkoły oraz 115 rocznicą nadania szkole imienia św. Królowej Jadwigi.

Obchody rozpoczną się Mszą św. w Kościele p.w. św. Stanisława B.M. w Siedlcach, po czym nastąpi odsłonięcie tablicy upamiętniającej miejsce , w którym mieściła się siedziba szkoły w latach 1934-1939. Obecnie jest to budynek Archiwum Państwowego. Dalsza część uroczystości realizowana będzie w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach, a następnie przejdziemy do budynku szkoły, po to, by spotkać się z nauczycielami, koleżankami, kolegami i powspominać „stare, dobre czasy”. Najwytrwalsi Absolwenci z pewnością skorzystają z balu, który rozpocznie się o godz. 19.00 w restauracji „Lukrecja”. Jest to już VIII zjazd.

W organizację jubileuszowych uroczystości zaangażowanych jest wiele osób. Oprócz dyrekcji szkoły są to nauczyciele, uczniowie, przedstawiciele instytucji i osoby prywatne, które wspierają nas w tym ważnym przedsięwzięciu. 

Rangi wydarzeniom dodają patronaty honorowe otrzymane od Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta Miasta Siedlce oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Wszystkich Absolwentów „Królówki” serdecznie zapraszamy. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie szkoły www.krolowka.siedlce.pl oraz w sekretariacie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone