Zamknij
REKLAMA

Aneta Szczygieł poszukiwana

15:55, 13.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z łukowskiej komendy informują, że poszukują Anety Szczygieł. 24-letnia kobieta 7 sierpnia wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiona to Aneta Szczygieł, lat 24 zamieszkała w Łukowie. Z ustaleń policji wynika, że kobieta 7 sierpnia około godz. 12:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrana była w koszulkę na ramiączka koloru różowego, spodenki do kolan koloru różowego, czarne adidasy i białe skarpetki. Posiadała ze sobą torebkę podręczną koloru czarnego, duża na dwóch paskach.

Rysopis: wzrost około 165 cm, sylwetka szczupła, włosy długie do ramion – czarne farbowane z pasemkami.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanej bądź miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginioną, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

REKLAMA
(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone