Zamknij
REKLAMA

Duże pieniądze na pracownie informatyczne i językowe

19:50, 12.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Żeliszew Podkościelny czy modernizacja boiska w Mostowie - to tylko niektóre inwestycje ze wsparciem samorządu Mazowsza. W sumie na programy wsparcia dotyczące tworzenia i modernizacji pracowni językowych i informatycznych oraz rozbudowy bazy sportowej, władze Mazowsza przeznaczyły w tym roku 15 mln zł. Dofinansowanych zostało w sumie 231 projektów.

Dziś umowy w tej sprawie podpisali marszałek Adam Struzik, wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz beneficjenci z Warszawy, powiatów - grójeckiego, sochaczewskiego, warszawskiego-zachodniego, otwockiego, nowodworskiego, piaseczyńskiego, przasnyskiego, siedleckiego, łosickiego, płońskiego, gostynińskiego, legionowskiego, grodziskiego, pruszkowskiego i wołomińskiego.

- Już po raz kolejny pomagamy lokalnym samorządom w realizacji ważnych dla mieszkańców inwestycji, na które w budżetach zabrakło już środków. Dodatkowe fundusze na rozwój mazowieckich gmin to nasza odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez mieszkańców. Dzięki tym programom pomocowym sprawiamy, że nasze województwo rozwija się równomiernie - podkreśla marszałek Adam Struzik.

Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze

W tym roku na remonty i tworzenie nowych obiektów sportowych samorząd Mazowsza przeznaczył 10 mln zł. Złożonych zostało w sumie 208 wniosków, spośród których 116 zostało dofinansowanych. Dziś podpisujemy kolejne umowy na ponad 920 tys. zł.
 

REKLAMA
(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone