Zamknij
REKLAMA

XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

10:39, 06.08.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

7-8 września 2019 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, przy ul. Jana Pawła II 6. odbędą się XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - XV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z o.o. Zakład w Żelkowie, Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

W programie, m.in.: oferty handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa, podsumowania konkursów, wystawa zwierząt hodowlanych, ekspozycja płodów rolnych, kiermasz kwiatów, drzew i krzewów, kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego, prezentacja gospodarstw agroturystycznych, prezentacja produktów tradycyjnych i regionalnych, występy zespołów artystycznych oraz atrakcje kulturalne dla dzieci i dorosłych.

XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym odbędą się pod hasłem: „Mazowiecka wieś w Europie”. Szczegóły na stronie: www.modr.mazowsze.pl

REKLAMA
(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone