Zamknij
REKLAMA

Policjanci poszukują skradzionego Forda Focusa

07:58, 20.06.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Łukowscy policjanci poszukują niebieskiego 3-letniego forda focusa, który został skradziony w minioną niedzielę w Adamowie. Z naszych ustaleń wynika, że około godziny 16.00 sprawca skradzionym pojazdem z zamontowanym charakterystycznym spojlerem, z Adamowa dojechał do Łukowa a następnie odjechał w kierunku Siedlec. Osoby które dysponują wiedza na ten temat, bądź w tym czasie jechały tą drogą, a w ich autach zamontowane są rejestratory jazdy, proszone są on kontakt z łukowskimi mundurowymi.

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu marki Ford Focus RS.  Do przestępstwa doszło minionej niedzieli w Adamowie. Pokrzywdzona wartość auta określiła na kwotę przekraczającą 120 tys. złotych.

Z poczynionych ustaleń wynika, że około godziny 16.00 sprawca skradzionym 3-letnim pojazdem koloru niebieskiego, z zamontowanym charakterystycznym spojlerem, z Adamowa dojechał do Łukowa i następnie odjechał w kierunku Siedlec. Przejeżdżające ulicami Łukowa skradzione auto nagrały kamery miejskiego monitoringu.

Skradzionego pojazdu poszukują policjanci. Zwracają się także z prośbą do osób, które w tym czasie jechały z Łukowa w kierunku Adamowa, jak też z Siedlec do Łukowa i widziały niebieskiego forda focusa, a w swych autach miały zamontowane rejestratory jazdy. Osoby będące w posiadaniu takich nagrań, bądź dysponujące wiedzą na temat skradzionego auta, prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z łukowskimi policjantami – tel. 25 797 62 41, bądź z najbliższą jednostką Policji. Film z rejestratora można też przesłać na adres e-mail: kpp.lukow@lu.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

ŁukowianińŁukowianiń

0 0

Nasi łukowscy policjanci nie znajda tego auta bo *%#)!& przygład napad na Sklep z bronią w miejscowości Helenów,komendant przyjeżdża z pączkiem w ręku i mówi Chłopaki JUTRO PRZYJEDZIEMY ODCISKI ŚCIĄGNĄĆ BO WEEKEND JUŻ Oni sie do niczego nie nadają !!! Potrafią tylko płacić alkocholikom za to żeby zeznania zkładali że widział np typka jak handluje ,,,, Gdzie znam przypadki że tak nie było bo miał na swój użytek.. śmiech nie policja 14:53, 23.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone