Zamknij
REKLAMA

Policyjny przewodnik z psem odnaleźli zaginioną kobietę

11:12, 13.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Dzięki natychmiastowej akcji poszukiwawczej wczoraj wieczorem siedleccy policjanci odnaleźli zaginioną 46-letnią mieszkankę gminy Przesmyki. Do zaginionej jako pierwszy dotarł przewodnik z psem służbowym.

W niedzielę (12 maja) po południu do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach dotarła informacja o zaginięciu 46-letniej kobiety. Rodzina zaginionej zgłosiła, że mieszkanka jednej z miejscowości w gm. Przesmyki rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Kobieta nie poinformowała też żadnego z członków rodziny gdzie się udaje oraz nie zabrała ze sobą telefonu.

Funkcjonariusze natychmiast zorganizowali poszukiwania. Kilkunastu policjantów wspólnie ze strażakami szukało zaginionej w pobliżu miejsca zamieszkania. Działania były utrudnione, ponieważ jest to teren zalesiony. Bardzo szybko w rejon poszukiwań dotarł przewodnik z psem służbowym. Pies podjął trop już w miejscu zamieszkania 46-latki, skierował się do pobliskiego lasu i w krótkim czasie doprowadził do miejsca, w którym znajdowała się kobieta.

Policjanci na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy medycznej odnalezionej.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone