Zamknij
REKLAMA

Smutna Wielkanoc w Hołowienkach

16:29, 22.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Około godziny 1:00 w Niedzielę Wielkanocną doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Hołowienki (gmina Sabnie). Ze zgłoszenia wynikało, że pożarem zagrożone są okoliczne budynki.

Po przybyciu na miejsce strażacy zastali w pełni objęty pożarem drewniany budynek gospodarczy o wymiarach ok 10x4m. Tak jak wynikało, ze zgłoszenia pożarem zagrożone były pobliskie budynki. Zadania strażaków zostały podzielone, cześć strażaków skupiła się na obronie budynków gospodarczych nie objętych pożarem, natomiast druga część strażaków skupiła się gaszeniu w pełni rozwiniętego pożaru stodoły.

W gaszeniu pożaru nie pomagał gęsty dym, który towarzyszył pożarowi, w tym celu strażacy musieli pracować w aparatach ochrony układu oddechowego. Dzięki heroicznej akcji gaśniczej, udało się uratować budynki gospodarcze znajdujące się w bliskiej odległości płonącej stodoły, nie udało się natomiast strażakom uratować stodoły, która doszczętnie spłonęła.

Po akcji gaśniczej, działania strażaków ograniczyły się do dokładnego przelania oraz przegrzebania pogorzeliska. Działania strażaków zostały zakończone po godzinie 3:00

 

źródło: FB Samochody Ratownicze

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone