Zamknij
REKLAMA

Komentarze po ataku na Kudelskiego

12:21, 01.04.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Atak nożownika na Wojciecha Kudelskiego zdominował regionalne i ogólnopolskie serwisy informacyjne.

W Siedlcach wszyscy są w głębokim szoku. Zarówno sprzymierzeńcy, jak i oponenci byłego prezydenta. Wiele osób powtarza, że niedawna sytuacja z Gdańska zdawała się odległa i niemożliwa do powtórzenia w tak spokojnym mieście jak Siedlce.

- Z informacji uzyskanych ze szpitala mogę państwu przekazać, że sytuacja została opanowana. Prezydentowi udzielono niezbędnej pomocy lekarskiej, jego życiu nie zagraża bezpieczeństwo. Jego stan był poważny i wymagał pomocy chirurgicznej. Jestem wstrząśnięty tą sytuacją. Nie przypuszczałem, że coś tak okropnego może przydarzyć się w naszym mieście. Nie ma mojej zgody na wszelkie przejawy nienawiści i nietolerancji - powiedział prezydent Andrzej Sitnik.

- To mój rówieśnik, więc mój szok jest tym większy. Od dłuższego czasu dominuje populizm i nienawiść. Niestety, naród jest obecnie wychowany w nienawiści - powiedział Teodor Mollov, trener koszykówki związany od blisko dekady z Siedlcami.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

iskoisko

2 0

Jak mają blachy samochodu, to znajdą, kwestia czasu 12:35, 01.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone