Zamknij
REKLAMA

Kompletnie pijany uderzył w drzewo

09:18, 25.03.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę około godziny 5:20 na ul. Wiejskiej w Sokołowie Podlaskim samochód uderzył w drzewo.

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Citroen C4 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 35-letni kierowca w wydychanym powietrzu ma ponad 2,5 promila. Mężczyzna jechał sam. Na szczęście dla kierowcy skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Na miejscu natychmiast pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, które ewakuowały poszkodowanego mężczyznę z pojazdu i udzieliło mu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz przekazało go zespołowi ratownictwa medycznego.

 

źródło: FB Samochody Ratownicze

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone