Zamknij
REKLAMA

Od zabawy do rozróby

10:59, 14.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z komisariatu w Sulejówku na terenie Wesołej zatrzymali podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Jak wynika z ustaleń podczas zakrapianej alkoholem wspólnej gry w karty doszło do nieporozumienia między dwoma obywatelami Ukrainy. Jeden z nich chciał rozwiązać konflikt przy użyciu noża, zadał kilka ciosów znajomemu. 44-latek trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się policjanci z Wesołej. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany za usiłowanie zabójstwa.

Policjanci z komisariatu w Sulejówku otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu nożem. Jak się okazało wskazany adres był błędny. Funkcjonariusze podjęli więc poszukiwania miejsca, gdzie doszło do zdarzenia. Tym sposobem dotarli na teren Wesołej i tam na jednej z posesji odnaleźli zarówno mężczyznę, który był zraniony, jak i podejrzanego o ugodzenia nożem. 44-latek został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że najprawdopodobniej podczas wspólnej gry w karty i wspólnego spożywania alkoholu pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do nieporozumienia, 44-latek zareagował agresywnie i przy użyciu noża chciał problem rozwiązać. Zadał ciosy znajomemu.

Dalsze czynności należały już do funkcjonariuszy z komisariatu w Wesołej. Śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady. Zatrzymany wraz ze sprawą trafili do prokuratury, tam przedstawiono 44-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. W sądzie zastosowano tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone