Zamknij
REKLAMA

Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym

08:46, 12.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Dwie kobiety doznały obrażeń ciała w wyniku wypadku drogowego, do jakiego doszło w niedzielne przedpołudnie w Łukowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca volkswagenem wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyła w bok samochodu marki Opel.

W niedzielę (10 marca) przed południem w Łukowie na skrzyżowaniu dróg ul. Wyszyńskiego i ul. Cieszkowizna/Partyzantów doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierująca samochodem marki Volkswagen Jetta 38-letnia łukowianka, zderzyła się z samochodem marki Opel Corsa, którym kierowała 22-latka z powiatu radzyńskiego. W wyniku wypadku kierująca opla oraz 16-latka z volkswagena doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy których doznały pokrzywdzone nie są groźne, życiu młodych kobiet nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że kierująca volkswagenem 38-latka dojeżdżając ul. Wyszyńskiego do skrzyżowania nie zachowała szczególnej ostrożności i mimo zapalonego na sygnalizatorze czerwonego światła dla jej kierunku ruchu kontynuowała jazdę. W tym czasie przy włączonym zielonym świetle z ul. Cieszkowizna wjechała kierująca oplem i została uderzona na środku skrzyżowania przez samochód marki Volkswagen.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Policjanci analizując okoliczności zaistniałego zdarzenia uznali, że kierująca samochodem marki Volkswagen Jetta spowodowała zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za rażące naruszenie przepisów mundurowi zatrzymali 38-latce prawo jazdy. Wkrótce jej sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Kobiecie grozi wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone