Zamknij
REKLAMA

Cztery policjantki z awansami

09:21, 09.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W Dzień Kobiet w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji corocznie obchodzonego święta wszystkich pań. Zbiórka była także okazją do wręczenia awansów z okazji objęcia wyższych stanowisk służbowych. Wśród awansowanych znalazły się cztery policjantki.

Punktualnie o 12:00 w mińskiej komendzie rozpoczęła się uroczysta zbiórka z okazji wręczenia awansów policjantkom. Zbiórka połączona była z corocznie obchodzonym Dniem Kobiet. Inspektor Sławomir Rogowski, w imieniu kierownictwa oraz własnym, złożył najserdeczniejsze życzenia zebranym na sali paniom. Życzył przede wszystkim uśmiechu, spełnienia marzeń i satysfakcji z pracy zawodowej.

- Niech to dzisiejsze święto będzie dla was drogie panie, dniem szczególnym. Niech obfituje w same radosne wydarzenia. Życzenia kieruję do wszystkich kobiet pracujących w komendzie, zarówno tych przybyłych na dzisiejsze spotkanie, ale także tych, które z różnych względów nie mogły na nie dotrzeć. W imieniu kierownictwa oraz własnym chcę wyrazić  uznanie za trud jaki wkładacie w codzienne funkcjonowanie mińskiej komendy, i bardzo serdecznie za to podziękować. Życzę wam, aby uśmiech gościł na Waszych twarzach codziennie i byście swoim ciepłem wprowadzały dobrą atmosferę służby i pracy - powiedział komendant Sławomir Rogowski.

Zbiórka połączona była z wręczeniem policjantkom aktów mianowania na wyższe stanowiska służbowe. Wśród awansowanych znalazły się cztery policjantki.

Każda z obecnych na sali pań, została obdarowana piękną różą.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone