Zamknij

Odprawa roczna w Łosicach

15:51, 16.02.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu mł. insp. Mirosława Jedynaka podsumowująca stan bezpieczeństwa na trenie powiatu łosickiego i efekty pracy łosickich policjantów za 2018 rok.

14 lutego w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach odbyła się coroczna odprawa służbowa poświęcona bezpieczeństwu na terenie powiatu łosickiego oraz podsumowaniu efektów pracy łosickich funkcjonariuszy. W odprawie udział wzięli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego  Policji z/s w Radomiu mł. insp. Mirosław Jedynak, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Sielcach Adrian Wysokiński, przedstawiciele władz samorządowych: Starosta Łosicki Katarzyna Klimiuk i Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łosicach z komendantem insp. Dariuszem Borkowskim na czele.

Inspektor Dariusz Borkowski przywitał uczestników odprawy i przedstawił obszary pracy łosickiej jednostki, które pomimo problemów kadrowych zostały zrealizowane w stopniu dającym satysfakcje oraz te, które wymagają jeszcze większego zaangażowania. Podziękował siedleckiej prokuraturze oraz władzom samorządowym za dobrą współpracę. Następnie I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łosicach mł. insp. Andrzej Stańczuk przedstawił charakterystykę jednostki, omówił szczegółowe wyniki pracy poszczególnych wydziałów, realizowane programy rządowe, działania profilaktyczne oraz zaprezentował funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie powiatu łosickiego.

Po prezentacji głos zabrał  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego  Policji z/s w Radomiu mł. insp. Mirosław Jedynak. Komendant przedstawił wyniki pracy mazowieckich policjantów i odniósł się do efektów służby łosickiej jednostki. Osiągnięcia, sposób i poziom realizacji zadań został wysoko oceniony przez komendanta. W swoim wystąpieniu mł. insp. Mirosław Jedynak z satysfakcją zwrócił uwagę na ostatnie badanie opinii publicznej gdzie Policja jest najlepiej ocenianą instytucją przez społeczeństwo (74%) oraz podziękował policjantom za dobrą służbę i wykonywanie obowiązków służbowych na wysokim poziomie

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone