Zamknij
REKLAMA

Wróbel najpopularniejszym dzielnicowym

15:50, 16.02.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018” został rozstrzygnięty. Decyzją mieszkańców Najpopularniejszym Dzielnicowym 2018 roku w powiecie łosickim został mł. asp. Piotr Wróbel. 

Zakończyła się X edycja plebiscytu o tytuł "Najpopularniejszego dzielnicowego 2018 Roku". Przez cały styczeń mieszkańcy naszego powiatu oddawali swoje głosy.

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2018” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej ważnej i odpowiedzialnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym,  przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

W plebiscycie udział wzięło 7 dzielnicowych obsługujących poszczególne rejony służbowe na terenie powiatu łosickiego.

Komisja konkursowa podliczyła wszystkie głosy. Najwięcej głosów i tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał mł.asp. Piotr Wróbel zdobywając 296 głosów. Drugie miejsce zajął st. sierż. Krzysztof Godun zdobywając 142 głosy.

Mł. asp. Piotr Wróbel służbę w Policji pełni od 19 lat. Natomiast funkcję dzielnicowego na terenie gminy Sarnaki pełni od 2017 roku.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone