Zamknij
REKLAMA

Wypadek na trasie Kosów Lacki - Ceranów

11:08, 10.02.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Na trasie Kosów Lacki - Ceranów samochód osobowy uderzył w drzewo.

W niedzielę 10 lutego koło godziny 10:15 na trasie wojewódzkiej numer 695 pomiędzy miejscowością Kosów Lacki - Olszew pojazd uderzył w drzewo. Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Toyota Avensis na prostym odcinku drogi, na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem w skutek czego uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia trzy osoby dorosłe i dziecko w wieku 9 lat z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Na miejsce oprócz załogi policji oraz zespołów ratownictwa medycznego pojawiły się 3 zastępy straży pożarnej. Do zadań strażaków należało, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wprowadzenie na czas trwania akcji ruchu wahadłowego na trasie Kosów Lacki - Ceranów, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom do momentu przybycia zespołów ratownictwa medycznego oraz odłączenie akumulatora w rozbitym pojeździe

 

źródło: FB Samochody Ratownicze

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

RenataRenata

0 0

uprzejmie poproszę rodzinę Państwa z wypadku o kontakt ze mną mój e-mail: rmajch@wp.pl 10:43, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone