Zamknij
REKLAMA

56-latek z Bułgarii wpadł z podróbkami

14:05, 01.02.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek zabezpieczyli wczoraj łukowscy policjanci. Nielegalny towar oferował do sprzedaży na miejskim targowisku 56-letni obywatel Bułgarii. Trwa szacowanie strat jakie poniosły firmy, których znaki towarowe zostały bezprawnie wykorzystane.

W czwartek 31 stycznia łukowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej przeprowadzili działania wymierzone w  nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. Na jednym ze stoisk zauważyli wyłożoną do sprzedaży „markową” odzież, której ceny znacznie odbiegały od cen takich artykułów w renomowanych sklepach. Funkcjonariusze podejrzewali, że oferowane na stoisku artykuły mogą być podrobione. Już wstępne oględziny odzieży pokazały, że policjanci nie mylili się.

Handlujący „podróbkami” 56-letni obywatel Bułgarii został zatrzymany, a jego nielegalny towar zabezpieczony. Trwa szacowanie strat jakie poniosły firmy, których znaki towarowe zostały bezprawnie wykorzystane. 56-latek usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej. Grozi mu wysoka grzywna i do 2 lat pozbawienia wolności.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone